СНПЧ на Epson
расширения joomla 3.0
купить ноутбук
время в Киеве
Language:
turkish
En
fr
arabic

Servis ve Hizmetler:

Makinelerimiz Avrupa standartlarında uygun son kontrol testleri yapılmaktadır. Orjinal yedek parçalar, 7/24 hızlı servis ve makinelerimiz gıda tüzüğüne uygun olarak üretilmektedir.  

Garanti ve Yedek Parça:

Reform Makine’de kullanılan her bir parça, değişik çalışma koşullarında test edildikten sonra kullanılmaya başlanmaktadır.Bu nedenle Makinelerimizin emniyeti ve performansının sürekliliği için dünya da üne kavuşmuş markaları "Orjinal Parçalar" kullanılmaktadır. Yalnızca fiyat avantajı nedeniyle kalitesi düşük taklit parçalar kullanılmamaktadır. İlk adımda tasarruf sağladığı düşünülen birçok parçanın uzun vadede daha büyük mali külfetler hatta telafisi imkansız riskler getirme ihtimali göz ardı edilmemelidir. Makinelerimizde 2 yıl yedek parça garantisi mevcuttur.

Müşteri ilişkileri:

Aşağıdaki telefon hatlarını arayarak veya e-mail adreslerimizi kullanarak bizi sorununuzdan haberdar edebilirsiniz. Ekibimiz hafta içi 08:30 – 18:30 saatleri arasında en hızlı ve en doğru çözüm için sizleri bekliyor.

Servis Formu:

Teklif istiyorum:

Önerilerim var:

 

Telefax : 212 564 99 58

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

www.aykamakina.com  www.reformmachine.com www.reformpackagingmachine.com © Copyright 2013 Reform Ambalaj Makinaları San.ve Tic. All Rights Reserved.